O nas

O „Dobrym Miejscu”

O nas

„Dobre Miejsce” powstało z myślą o wszystkich osobach, które potrzebują wsparcia i pomocy nie tylko psychologiczno-pedagogicznej. Ważny jest dla nas każdy człowiek, młodszy i starszy, poszukujący i zagubiony. Szczególnie bliska jest nam pomoc małżeństwom i rodzinie – dzieciom i rodzicom, którzy borykają się z trudnościami wychowawczymi, z niepełnosprawnością dziecka lub innymi dysfunkcjami rozwojowymi lub emocjonalnymi, które wpływają na utrudnione funkcjonowanie rodziny i kształtowanie prawidłowych więzi. Bliskie są nam dzieci, te szczególnie postrzegane jako niegrzeczne lub nie chcące uczyć się oraz małżeństwa, które przeżywają kryzysy chcące jednak utrzymać swą jedność i rozwijać miłość wbrew temu co się dzieje.

Proponujemy pomoc małżeństwom oraz rodzicom, którzy zastanawiają się nad swoją rodzicielską karierą, traktując ją jako powołanie. Centrum skupia wokół siebie tych wszystkich rodziców i specjalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, dzielić się doświadczeniem i wiedzą poprzez spotkania z innymi ludźmi, konferencje, rozmowy i warsztaty. W swojej pracy kierujemy się wartościami chrześcijańskimi opartymi o nauczanie Jana Pawła II – miłość małżeńska jako podstawa budowania zdrowej, pełnej miłości i jedności rodziny.

Oferujemy pomoc diagnostów i terapeutów – psychologów i pedagogów, terapeutów rodzin i par, logopedów, mediatorów rodzinnych.

U nas pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pragnący z oddaniem służyć innym pomocą, posiadający wiedzę i umiejętności, którą chcą dzielić się z innymi w atmosferze pełnej szacunku i intymności.

Serdecznie zapraszamy!